MARDİN MİDYAT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Afrin´deki Mehmetçiğe Öğrencilerden Moral Mektubu

Erişti İlkokulu öğrencileri,Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçiğe destek için yazdıkları mektupları ve çizdikleri resimleri gönderecek.
Afrin´deki Mehmetçiğe Öğrencilerden Moral Mektubu

 Erişti İlkokulu öğrencileri, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin´de yürüttüğü "Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçiğe moral ve destek vermek için yazdıkları mektup ve resimleri gönderecek.

 Okul Müdürü Cüneyt Siber ile öğretmenlerden Şehmus Er ve Emine Şimşek tarafından 24 öğrencisi olan 4 derslikli okulda yapılan çalışmada öğrenciler ailelerinin desteğiyle mektuplar yazdı.

 Yapılan çalışmayı takdirle karşıladıklarını dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Abdulkadir Altay; “Allah tüm askerlerimizi korusun, Mehmetçiklerimize yardım etsin, onları muzaffer kılarak evlerine dönmeyi nasip etsin. Çocuklarımızı, onları yetiştiren öğretmenlerini ve ailelerini bu hassasiyetlerinden dolayı tebrik ediyorum. Çocuklarımızın gözlerinden öpüyorum" dedi.

Duygu yüklü mektup yazan 3. sınıf öğrencilerinden Ayşe Şimşek "Mektubumda Allah´ımızın onları korumasını, tüm Mehmetçiklerimizi çok sevdiğimi yazdım ve her zaman onlara dua ettiğimizi yazdım" diye konuştu.

Öğrenciler daha sonra topluca Mehmetçiklere dua etti.

05-03-2018

Cumhuriyet caddesi Hükümet Konağı 2.Kat Midyat/MARDİN - 0482462276104824627072

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.