MARDİN MİDYAT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Geleneksel 2. Şiir Ve Tiyatro Gösterisinde Toplanan Kitaplar Fen Lisesi Kütüphanesine Bağışlandı.

Midyat Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından geleneksel hale getirilen ve kitaba dikkat çekmek amacıyla biletin bir kitap olduğu “GELENEKSEL 2. ŞİİR VE TİYATRO GÖSTERİSİNDE” toplanan kitaplar okul kütüphanelerine bağışlanarak “GELENEKSEL 3. ŞİİR VE TİYATRO GÖSTERİSİ” startı verildi.
Geleneksel 2. Şiir Ve Tiyatro Gösterisinde Toplanan Kitaplar Fen Lisesi Kütüphanesine Bağışlandı.

Midyat Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından geleneksel hale getirilen ve kitaba dikkat çekmek amacıyla biletin bir kitap olduğu “GELENEKSEL 2. ŞİİR VE TİYATRO GÖSTERİSİ´NDE” toplanan kitaplar okul kütüphanelerine bağışlanarak “GELENEKSEL 3. ŞİİR VE TİYATRO GÖSTERİSİ” startı verildi.


  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Sayın Abdulkadir ALTAY Fen Lisesi Kütüphanesine  kitap bağışı esnasında yaptığı konuşmasında :" Tamamen gönüllü yaptığımız  “GELENEKSEL 2. ŞİİR VE TİYATRO GÖSTERİSİ´NDE” toplanan  kitapları dağıtmanın ve bu sene gerçekleştirmeyi planladığımız  “GELENEKSEL 3. ŞİİR VE TİYATRO GÖSTERİSİ” startını  vermenin sevincini yaşıyoruz. Vatandaşlarımızın  etkinliğe büyük ilgi gösterdiğini Salonun hınca hınç dolmasından  gördük. Tekrar şiirlerle duyguları doruklara çıkarmayı. sonrasında tiyatro oyunuyla seyirciyi kahkaha tufanına tutmayı, sık sık alkışlanan ve bitmesi istenmeyen etkinlik düzenlemek için yola çıktık. Bu yolculuğumuza topladığımız 750 kitabı dağıtmakla başlamanın ayrı gururunu yaşıyoruz. 


  Müdür Altay, gecenin  sonunda; gecede görev alan ve davete icabet eden herkese teşekkür ederek gelecek sene için de şimdiden gelen herkesi davet  etmiştik. O davet için yola koyulduk. Allah yar ve yardımcımız olsun diyerek projede görev alan Mahmut Ziya Özen, Yusuf Kaya, Habib Bozdağ, M Ali Mümin, Hasan Aslan ve M Sıddık Bayram’a teşekkür etti.

28-09-201828-09-2018

Cumhuriyet caddesi Hükümet Konağı 2.Kat Midyat/MARDİN - 0482462276104824627072

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.