MARDİN MİDYAT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"ZEYTIN DALI" HAREKATINA KATILAN ASKERLERİMİZE MORAL ZİYARETİ.

Midyat Zübeyde Hanim Anaokulu Sarı Sınıfı  ve Midyat Toki ilkokulu Montessori Eğitim Anasınıfı  öğrencileri askerlik mesleğini tanımak ve  "ZEYTIN DALI"  harekatına katılan askerimize moral vermek,  dualarını  iletmek amacıyla Milli Eğitim Müdürümüz Abdulkadir Altay eşliğinde  Midyat Garnizon Komutanlığını ziyaret ettiler.
"ZEYTIN DALI"  HAREKATINA KATILAN ASKERLERİMİZE MORAL ZİYARETİ.

Bugünün küçükleri, geleceğin büyükleri olacak Midyat Zübeyde Hanim Anaokulu Sarı Sınıfı  ve Midyat Toki ilkokulu Montessori Eğitim Anasınıfı  öğrencileri askerlik mesleğini tanımak ve  "ZEYTIN DALI"  harekatına katılan askerimize moral vermek,  dualarını  iletmek amacıyla Milli Eğitim Müdürümüz Abdulkadir Altay eşliğinde  Midyat Garnizon Komutanlığını ziyaret ettiler.

Garnizon Komutanı vekili Albay Levent Kaya´ya Zeytin Dalı Harekatı anısına dikilmek üzere  iki adet Zeytin Fidanı hediye ettiler.Minikler annelerinin hazırladığı ikramları asker abileriyle paylaştılar.Küçük elleriyle paketledikleri kuru yemişleri, kurabiyeleri ve yaptıkları resimlerle süsledikleri  hediyeleri Zeytin Dalı Harekatinda yüreğini ortaya koyan asker abilerine ulaştırılmak üzere  Afrin´e gönderdiler.

Minikler,  taptaze dünyalarında vatan ve bayrak sevgisini tüm kalpleriyle hissettiler.Askerlerimiz evlatlarına olan özlemlerini bir nebze de olsa öğrencilerle giderdiler. Asker abileri, öğrencilerimize askeri araçları gösterip öğle yemeği ikram ettiler.


Allah tüm askerlerimizin  ve güvenlik güçlerimizin yar ve yardımcısı olsun.Ülkemizin birliği, bütünlüğü; milletimizin huzuru ve mutluluğu daim olsun. Bu güzel etkinliğe destek olan veli, idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

22-02-201822-02-201822-02-201822-02-201822-02-201822-02-2018

Cumhuriyet caddesi Hükümet Konağı 2.Kat Midyat/MARDİN - 0482462276104824627072

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.