MARDİN MİDYAT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VALİ/BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SAYIN MUSTAFA YAMAN İL VE İLÇE YÖNETİCİLERİMİZİ ÖDÜLLENDİRDİ

VALİ/BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SAYIN MUSTAFA YAMAN İL VE İLÇE YÖNETİCİLERİMİZİ ÖDÜLLENDİRDİ

       Valı/Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa YAMAN ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup SARI, 2017-2018 eğitim öğretim yılındaki üstün gayretleri ve özverili çalışmaları nedeniyle İl ve İlçe Yöneticilerimize çeşitli hediyeler verdi.

       Artuklu Öğretmenevi’nde düzenlenen ödül törenine Sayın YAMAN ve SARI’nın yanı sıra İlçe Millî Eğitim Müdürleri, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Maarif Müfettişleri ve Eğitim Uzmanları katıldı.

        Vali/Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın YAMAN, 2017-2018 eğitim öğretim yılındaki özverili çalışmalarından dolayı İl ve İlçe Yöneticilerimize plaket ve eşiti hediyeler verdi.

         SARI, tüm eğitim öğretim yılı boyunca katkı ve desteklerini bizden esirgemeyen Valimiz Sayın YAMAN’a Artuklu Halk Eğitim Merkezimizce düzenlenen bir tablo hediye etti. SARI, İl ve İlçe Yöneticilerimize Teşekkür Belgesi ile çeşitli hediyeler verdi.

           Ödül töreninde bir konuşma yapan SARI:’’ Göreve başladığı günden bu yana hem Vali hem de Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Mardin Millî Eğitimine her türlü katkı ve desteği veren, yapılan tüm projelerde tüm imkanları seferber ederek öğrencilerimiz için her şeyin en iyisine vermeye çalışan Vali/Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa YAMAN Beyefendi başta olmak üzere tüm eğitim öğretim yılı boyunca mesai mefhumu gütmeden gecesini gündüzüne katarak çalışan siz değerli yöneticilerimize teşekkür ediyorum’’ dedi.

23-06-201823-06-2018

Cumhuriyet caddesi Hükümet Konağı 2.Kat Midyat/MARDİN - 0482462276104824627072

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.