MARDİN MİDYAT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yazar Sinan Yağmur Midyat´ta Öğrencilerle Buluştu

 Mardin valiliği ve Mardin Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile yürütülen ‘’Sinan Yağmur ile Mardin Okuyor’’ etkinliği kapsamında Yazar Sinan YAĞMUR,  ilçemizde öğrencilerimiz ile bir araya geldi.
Yazar Sinan Yağmur Midyat´ta Öğrencilerle Buluştu

Aşkın Gözyaşları, Tennure ve Ateş ile Mesneviden Hikâyeler gibi kitapları ile en çok satanlar arasına giren Ünlü Yazar Sinan Yağmur, Kocatepe Kültür Salonu’nda öğrencilere yönelik konferans verdi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Abdulkadir Altay, okul idarecileri ve öğretmenlerin de katıldığı etkinlikte, Sinan Yağmur kitapları hakkında ve nasıl yazar olduğunu anlattı. Hayat hikâyesinden kesitler anlatan Yağmur, öğrencilerin sorularını yanıtladı. Yağmur, öğrencilere kendilerini doğru anlatmak ve insan ilişkilerinde sağlıklı diyalog kurabilmek için bol bol kitap okumaları tavsiyesinde bulundu.

     Yazar Sinan YAĞMUR, Mardin Valiliği ve Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından öğrencilerimize hediye edilen kitapları imzaladı.

Oldukça keyifli geçen söyleşinin ardından konuşan Müdürümüz Abdulkadir Altay da, "Çok verimli bir konferans olduğuna inanıyorum. Öğrencilerimiz yazarlık sanatıyla ilgili doğrudan, yazarımızdan bilgi almış oldular. Öğrencilerimizin özgüveni, okuma aşkının arttığına inanıyorum. Bu tür etkinliklerin devam etmesi hem ilçemiz, hem de öğrencilerimiz açısından faydalı olacaktır" dedi.

  Altay, öğrencilerimiz adına Vali/Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa YAMAN ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup SARI’ya teşekkür etti.

09-03-201809-03-201809-03-201809-03-201809-03-201809-03-2018

Cumhuriyet caddesi Hükümet Konağı 2.Kat Midyat/MARDİN - 0482462276104824627072

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.